O nás

Společnost NetHodling.cz s.r.o. má výhradní zastoupení značky DKN Technology pro český trh již od roku 2010. Proč si vybrat právě produkty této značky?

 

KVALITA

Kvalita je u vibračních plošin nejdůležitější.  Funkční motor a litinová konstrukce je naší hlavní konkurenční výhodou. DKN stroje jsou vyvíjeny v Belgii a při využití kvalitních materiálů jako je např. slitina Vám jako jediní poskytneme 10letou záruku na konstrukci. 

 

ÚČINNOST

Naše stroje fungují na bázi vertikálních vibrací, které jsou dlouhodobě testovány a podrobovány vědeckým studiím. Na základě jejich výsledků je zřejmé, že právě vertikální vibrace jsou efektivní. Lidské tělo je od přírody přizpůsobeno na vertikální vibrace (chůze, běh), naopak horizontální vibrace naše klouby snáší hůře (otřesy, naklápění).

 

CENA

Ověřte si, že právě naše výrobky vychází v porovnání s konkurencí jako nejlépe v poměru kvalita/cena. Patříme mezi nejkvalitnější vibrační plošiny s nejnižší cenou. Cenově dostupné stroje čínského původu nikdy nedosáhnou potřebné kvality a technologie. Naopak u nás nemusíte vynákládat statisícové částky, které si žádají renomované značky.

 

DESIGN

DKN stroje jsou vyvíjeny i s ohledem na design. Naše stroje budou Vaší chloubou a můžete je tak umístit např. do obývacího pokoje nebo do ložnice.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ

V ceně stroje Vám dodáme zdarma mnoho příslušenství jako popruhy, leták se cviky, podložka, podrobný manuál se cvičícími programy, 3 DVD s více než 100 video cviky.

 

PODPORA a DOPRAVA ZDARMA

Osobně Vám stroje přivezeme po celé ČR, zkompletujeme a zaškolíme. A to vše ZDARMA!

Naše služby však nekončí prodejem, jsme připraveni Vám zodpovědět veškeré dotazy ohledně stroje, cvičení. Kdykoliv k nám zavolejte, rádi Vám poradíme. Navíc fitness studia jsme připraveni podpořit i marketingově (letáky, fotky, rollupy atd.)

  

SERVIS a POZARUČNÍ SERVIS

V případě vzniklé závady Vám stroj v obvyklém případě opravíme do 24-48hodin a to výměnou vadné komponenty nebo Vám přivezeme stroj jiný do doby odstranění závady. Nemusíte se tak obávat, že přijdete o možnost vlastního cvičení nebo nasmlouvaných klientů.

 

 TECHNICKÉ ÚDAJE

U všech našich strojů naleznete maximum informací tak, abyste mohli stroje řádně porovnat s konkurencí. Uvádíme údaje jako výkon, příkon, přetížení, frekvence, amplituda, atd. To jsou údaje, které u konkurence hlavně u parametru motorů často chybí. 

Zpět do obchodu