DKN-Fitness - vibrační fitness

 

DKN-Fitness - vibrační fitness

logo-19.pngZnačka DKN je zastoupena na českém trhu od roku 2009.

Našim cílem je nabídnout na trhu alternativu levným, obvykle čínským přístrojům, které ve skutečnosti s vibrační technologií nemají příliš společného a na druhé straně nabídnout cenově atraktivní alternativu značkám jako je Power Plate nebo VibroGym.

 

Upozornění!

V poslední době se vyskytli na českém trhu prodejci, kteří nabízí shodné výrobky za výrazně nižší ceny. Může se tak jednat o falzifikáty bez patřičných účinků nebo o import jinými než oficiálními distribučními kanály (tzv. šedý dovoz).

U takovýchto výrobků není poskytována nadstanardní 10letá záruka a není poskytován pozáruční servis! Naše společnost jako výhradní distributor značky DKN Technology vydává originální český certifikát a zajišťujeme plně záruční i pozáruční servis do druhého dne.

Samozřejmostí je možnost ověření referencí jednotlivých prodejců! V jiných případech, kdy narazíte na podezřele levné výrobky DKN Technology se může jednat i o falzifikáty, bez potřebných účinků.

V případě, že máte zájem o další informace, nebo o možnost pořízení vibračních strojů DKN do rehabilitačních ordinací, fitness center nebo domácí posilovny, můžete nás kontaktovat.

O tom, že je DKN je správná volba svědčí i prodejní čísla. DKN je jedničkou například na italském trhu, kde prodává téměř 20,000 strojů ročně a kde například stroje XG10 používá v rámci tréninku fotbalový tým Inter Milán.

 

 

Naše společnost DKN-fitness.cz s.r.o. má pro český trh výhradní zastoupení všech fitness produktů celosvětově známé značky DKN Technology.

Veškeré reklamace, servis nebo pozáruční opravy řešíme operativně vždy v co nejkratších lhůtách (obvykle do 24hodin výměnou komponenty nebo celého stroje).

xg-10-4_–_kopie.jpg